Golfové hřiště v karvinské oblasti Lipiny bylo ficiálně otevřeno 2. května 2012. Hřiště vzniklo v industriální krajině mezi dvěma činnými šachtami. Území blízko Karviné, kde byly ještě nedávno viditelné následky důlní činnosti. Společnost OKD zrekultivovala a s pomocí fondů Evropské unie na něm vybudovala unikátní sportovní areál pro obyvatele regionu i turisty.
Golf Resort Lipiny (Karviná-Lipiny) je osmnáctijamkový golfový areál, který svou nabídkou uspokojí profesionální hráče i začátečníky.Ve špičkově vybaveném golfovém resortu se nachází devítijamkové Mistrovské hřiště, devítijamkové Veřejné hřiště, osvětlené cvičné plochy pro zdokonalení hry, zajímavě architektonicky řešená restaurace a také dětský koutek pro nejmenší návštěvníky. Dominantou celého areálu je replika těžební věže, ze které je krásný výhled na golfové hřiště.
Golf Resort Lipiny přináší jedinečnou příležitost všem, kteří chtějí vstoupit do krásného světa golfu.
Ceny jsou nastaveny tak, aby se tento sport stal opravdu dostupný široké veřejnosti v Karviné i okolí.
Přátelský tým Golf Resortu Lipiny se těší se na Vaši návštěvu.
Golf Resort Lipiny
Na území zasaženém důlní činností nedaleko Karviné vyrostlo rozlehlé golfové hřiště. Golf resort Lipiny nabízí plnohodnotné devítijamkové mistrovské hřiště v nezvyklých industriálních kulisách. Hřiště dokáže uspokojit zkušeného hráče díky své délce, avšak na své si přijdou i začátečníci. K dispozici je veřejné hřiště i tréninková odpaliště, takzvaný driving range.
AIESEC Karviná- Golf brothers, s.r.o.
Referenční video o spolupráci s naší organizací k produktu: Talenty ze zahraničí.
Výběr několika leteckých záběrů, pořízených pro prezentaci golfového hřiště na Ostravici - poblíž Frýdku Místku. Použita menší verze stabilizátoru pro naši quadricoptéru. Mimo jeden záběr nebyla použita žádná postprodukční stabilizace.
Golf Karviná
Golf Karviná
GOLF CIRCUS 2 9 2017 GOLF RESORT OLOMOUC
GOLF CIRCUS 2 9 2017 GOLF RESORT OLOMOUC
Industriální památky kolem nás
Přednáška a následná diskuze o možném využití prostoru roudnického pivovaru s PhDr. Benjaminem Fragnerem, českým historikem architektury a ředitelem Výzkumného centra průmyslového dědictví ČVUT.